Kiełbasy o niskiej zawartości tłuszczu: Możliwe?

Możliwe

Przygotowywanie niskotłuszczowych kiełbas pozwala tym, którzy są zdrowi, cieszyć się wspaniałym daniem, którego normalnie nie mogli jeść. Dietetycy mogą teraz spożywać ulubione kiełbaski, nie martwiąc się o nadmiar tłuszczu i soli. Przygotowanie tych potraw może być jednak bardziej skomplikowane i może wymagać planowania z wyprzedzeniem. Pamiętaj, że rząd nie reguluje zawartości używanej przez producentów kiełbasy w ich mięsie, więc spodziewaj się dużej ilości tłuszczu w swoich procesorach. Na przykład świeżo wyprodukowana kiełbasa zawiera około 50 percent tłuszczu, podczas gdy włoska kiełbasa jest lepsza z tylko 35 percent tłuszczu. Jest to dobra wiadomość dla entuzjastów kiełbasy, ponieważ nie muszą myśleć o dodatkowej zawartości tłuszczu, ponieważ przygryzają ulubiony przysmak.

Producenci kiełbasy domowej łatwo pokonują gigantyczną postać tłuszczu, używając jedynie około 20 percent tłuszczu w swoim mięsie. Tworzą smakowite kiełbaski bez obawy o cholesterol i sól. Rozumieją, że wielu konsumentów domaga się zdrowych kiełbas o niskiej zawartości soli, tłuszczu i cholesterolu. Nawet jeśli redukcja oleju wykorzystywanego w mięsie wpływa na teksturę, zdrowsze jest pieczatki, aby linki i patties były podawane w ten sposób. Stosowanie chudego mięsa i polędwiczek wieprzowych dla szynek jest zdrowsze niż uformowane szynki.

Aby wyprodukować wysokiej jakości włoskie kiełbaski z chudego mięsa, producenci będą wykorzystywać tylko najlepsze kawałki wieprzowiny, zwykle składające się z tłuszczu z tyłu, mięsa z zadu i schabu. Należy jednak zauważyć, że tłuszcz daje lepszy smak w kiełbasach. Ten aromatyczny smak może być zmniejszony w zdrowych kiełbasach, ale można move rozwiązać przez dodanie skrobi ziemniaczanej w procesie produkcyjnym. Skrobia ziemniaczana może produkować lepszy smak wśród produktów mięsnych.

Dla Twoich domowych, zdrowych kiełbasek wybór mięsa jest istotną decyzją, dlatego ważne jest, aby używać dobrego osądu. Zaczyna się, gdy wybierasz mięso sprzedawane na rynku, a solidne opcje obejmują szynkę, tyłek, chudą wołowinę i schab. Unikaj innych cięć, takich jak skrawki, chyba że zdecydujesz się na kilka rodzajów kiełbasek. Należy pamiętać, że kawałki takie jak szynka lub schab są droższe, ale dodatkowe korzyści zdrowotne czynią wybór wartym tego.

Spróbuj beztłuszczowego mleka w proszku, które wiąże się w wodzie i jest również wykorzystywane w produkcji kiełbas, podczas budowania własnego przepisu. Ten rodzaj mleka jest dobrym źródłem bakterii wytwarzających kwas mlekowy w fermentowanych kiełbasach. Ponadto jest into naturalny produkt, który nie wpłynie na smak mięsa. Około 3 percent musi zostać dodane w celu skutecznego wymieszania z wodą I tłuszczem emulgującym.

W przypadku kiełbasy domowej roboty ser z główką nadaje się doskonale perform galaretki mięsnej, ponieważ produkuje kolejny produkt o niskiej zawartości tłuszczu. Nawet jeśli konwencjonalny ser był częścią mięsa wieprzowego, kawałków wieprzowiny i skórek, większość domowych serów jest produkowana z mięsem zwykle w sklepie spożywczym. Możesz wybrać, czy chcesz zrobić galaretkę mięsną, czy kupić ją w supermarkecie.

You may also like